Apie įmonę

Aukšta gaminamos įrangos kokybė ir besąlygiškas įmonės veiklos vidinių nuostatų laikymasis bei optimalios išlaidos padėjo įmonei per trumpą laiką pasiekti sėkmingų rezultatų. Individualus požiūris į kiekvieną klientą, jo poreikių supratimas ir išpildymas yra pagrindinis mūsų prioritetas. Per dvylika įmonės veiklos metų buvo sukurti efektyvūs sprendimai, užtikrinantys sistemingo požiūrio į elektros energijos paskirstymo įgyvendinimą.
Šiandien UAB „Electric box“ dirba daugiau kaip 30 aukštos kvalifikacijos specialistų. Kiekvienais metais inžinieriai, konstruktoriai, techninio palaikymo specialistai stažuojasi mūsų partnerių mokymo centruose Europoje ir tobulina savo įgūdžius. Pagrindinis reikalavimas visiems UAB „Electric box“ darbuotojams - aukštas kompetencijos lygis elektros įrangos parinkimo, projektavimo, surinkimo ir eksploatavimo srityje. „Electric box“ - tai kompanija, kurios tikslas - plėtoti intelektualinį potencialą ir pritraukti naujus kvalifikuotus specialistus.
Šiandien kompanijos struktūrą sudaro padaliniai, atliekantys sudėtingus inžinerinius ir techninius projektus: projektavimo darbus, elektros įrangos kūrimą ir gamybą, elektros instaliaciją ir paleidimą.
Žymiai padidėjus užsakymų apimčiai ir sudėtingumui, sukūrėme techninės kontrolės ir paslaugų skyrių, kuris kontroliuoja ir užtikrina gaminamos įrangos kokybę ir jos atitiktį vidaus ir išorės reguliavimo dokumentams. Techninių paslaugų skyrius teikia projektavimo, techninės pagalbos paslaugas, konsultuoja projektavimo įmones bei techninės priežiūros specialistus, dalyvauja inovatyvių sprendinių kūrimo procese.
Domina paslaugos?