Kontaktai

Susisiekite:

Telefonas: +370 686 97304
info@electricbox.lt
J. Janonio 1, LT-35101 Panevėžys
Lietuva

Rekvizitai

Įmonės kodas: 300120390
PVM kodas: LT100001739715
A/s: LT94 7044 0600 0491 6597
Bankas: AB SEB bankas, Panevėžio filialas
SWIFT kodas: CBVILT2X

Direktorius: Saulius Čiūras
El. paštas saulius@electricbox.lt
Tel. +370 686 97304

Komercijos direktorius: Vygintas Kureckas
El. paštas vygintas@electricbox.lt
Tel. +370 687 79211

Pardavimų ir marketingo vadovas: Dainius Dūdėnas
El. paštas dainiusd@electricbox.lt
Tel. +370 686 03064

Vyr. Buhalterė: Inga Mikėnienė
El. paštas inga@electricbox.lt
Tel. +370 612 60011

Projektų vadovas: Rokas Steikūnas
El. paštas rokas@electricbox.lt
Tel. +370 656 35205

Eksporto vadovas: Deividas Jokužys
El. paštas deividas@electricbox.lt
Tel. +370 687 58473

Projektų vadovas: Renatas Kondrotas
El. paštas renatas@electricbox.lt
Tel. +370 640 23305

Domina paslaugos?