Naujienos

Plug and Power - naujas būdas variklių valdymo centrų sistemoms

2019 02 20

Sistema Plug&Power -  visiškai naujas būdas paskirstymo skydų ir variklių valdymo centrų projektavimui!
Paskirstymo skyde su „Plug&Power“ sistema gali būti labai lengvai atliekami pakeitimai, modifikacijos ir pertvarkymai tuo pačiu metu, kai kita skyde esanti įranga yra veikianti ir tiekia elektros energiją vartotojams.
Vertikalios paskirstymo šynos yra sumontuotos į plokščius šynų laikiklius, kurie vienu metu atlieka 2 funkcijas: skiriamoji sienelė vidinio atskirimo 4 formai ir kaip pagrindas ištraukiamiems moduliams. Mes vadiname ją pagrindine plokšte. Šios pagrindinės plokštės yra montuojamos kiekvienoje sekcijoje nuo viršaus iki apačios.
Tai reiškia, kad nesvarbu kur Jūs pasirinksite sumontuoti ištraukiamą modulį, jis visada susijungs su paskirstymo šynomis nugarinėje pagrindinės plokštės dalyje.
Kiekvienos sekcijos paskirstymo šynos skirtos srovei iki 1250A, taigi, Jūs visada turėsite rezervo papildomiems moduliams.
Projektuojant Plug&Power paskirstymo sistemą mes visada rekomenduojame turėti apie 30% rezervinės vietos išplėtimui. Pavyzdžiui papildomai medicininei įrangai ligoninėje, papildomai parduotuvei prekybos centre, papildomam kompresoriui ledų fabrike, papildomam siurbliui naftos platformoje ir t.t.
Šiais laikais medicininė įranga, CNC staklės, technologinė įranga ir kiti įrengimai yra vystomi ir tobulinami tokiu tempu kaip ir mobilieji telefonai. Projektuotojai su vartotojais turi suderinti visus elektros pakeitimus kai yra instaliuojamas naujas įrenginys, o tam sugaištama daug laiko.
Naudojant Plug&Power sistemą, projektuotojams nereikės gaišti laiko pakeitimų suderinimui, nes šioje sistemoje pakeitimus galima daryti bet kada: surinkimo metu, prijungimo metu ar netgi veikiant.
Kai paskirstymo skydas yra veikiantis, atsiradus poreikiui jį modifikuoti, reikia sustabdyti veikiančius procesus ir pakeitimo darbus atlikti savaitgaliais. Tai sudaro labai dideles išlaidas. Bet dabar tai praeityje.
Dabar su Plug&Power sistema jūs galite tai padaryti bet kada ir ką tik panorėję, bet kurioje paskirstymo sistemos vietoje.
Plug&Power sistema sukurta greitam ir paprastam montavimui, taip galima sutaupyti daug laiko surinkimui. Darbo sąnaudos, padaryti sujungimus tarp paskirstymo šynų ir komutacinių aparatų naudojant kietas šynas ir varžtinius sujungimus yra daug didesnės nei paprasčiausiai jį įstatant. Komutaciniai aparatai į blokus gali būti lengvai surenkami ant stalo, o surinktas blokas tik įstatomas!

0001_plug-power_1550693145-eb1e35a547a4fb3d212960a159d5c32c.jpg
Domina paslaugos?